Hotel Malina

Hotel Malina nájdete v známom turistickom stredisku Malinô Brdo v pohorí Veľkej Fatry v nadmorskej výške 960m. Dostupnosť hotela je kabínkovou lanovkou z prímestskej rekreačnej oblasti Ružomberok – Hrabovo alebo autom cca 6 km lesnou cestou z Ružomberka.

Zobraziť Ceny a Obsadenosť

Ubytovanie v Hoteli Malina ***

Hotel Malina odporúčame pre rekreáciu a rodinné pobyty, ale aj pre firemné a obchodné stretnutia. Hotel Malina ponúka 20 zrekonštruovaných a novo zariadených izieb. Vybrať si môžete z ponuky:

  • 12 dvojposteľových izieb s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek,
  • 5 dvojposteľových izieb rodinného typu (2 + 2 ) s možnosťou jednej prístelky,
  • 1 dvojposteľová bezbariérová izba.

Vybavenie Hotela Malina

Každá izba v hoteli Malina je vybavená vlastným sociálnym zázemím (kúpeľňa a toaleta), v izbe sa nachádza televízor so satelitným prijímačom, rádiom a telefónom, internetové pripojenie. Vyberte a rezervujte si izbu, ktorá Vám najviac vyhovuje. Hotel Malinaponúka aj bezplatný prístup k Internetu – Wi-fi free zóne.

Prístup k hotelu Malina

Kabínkovou lanovkou z prímestskej rekreačnej oblasti Ružomberok – Hrabovo alebo autom cca 6 km lesnou cestou z Ružomberka.

Skipark Malinô Brdo

Hotel Malina je situovaný priamo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok – v blízkosti lyžiarskych vlekov s umelým zasnežovaním. Hotel Malina je ľahko dostupný z údolnej stanice kabínkovej lanovky v rekreačnej oblasti Hrabovo. V tesnej blízkosti lanovky sa nachádza dvojhviezdičkový hotel Hrabovo

Môže sa Vám ešte páčiť...